Blogerka Zuzka: Sex ve městě Ostrava

Včera jsme měly babský sněm ze střední školy. Slezlo se nás celkem sedm, včetně naší mistrové, která mě osobně bavila celý večer. Nutno podotknout, že jsem si chvilkama připadala jako jedna z účastnic zájezdu v Sexu ve městě. :-)
Blogerka Zuzka: Sex ve městě Ostrava

Probraly jsme snad všechno, od dětí, přes práci, až po - samozřejmě nejvděčnější téma - sex.
 
Děti nám rostou a s nimi narůstají i problémy. Blondýnčiny dvojčata - holčičky - jsou toho jasným důkazem. Při prohlížení jejích fotek ve foťáku jsem se musela smát, holky s umně zmalovanými obličeji - na očích fialové stíny až po obočí, růžové rtěnky. „A takhle jsou zmalované každý den,“ postěžovala si Blondýnka.

A tak jsme rozjely tradiční diskuzi o tom, kdo má doma největšího Smrada. Brýlatka nám povykládala story o tom, jak její starší syn nepřenesl přes srdce, že si rodiče pořídili ještě jedno miminko, do role staršího bráchy se nějak nemohl vžít a tak se z něj stal malý tyran, který házel po malé sestřičce nočník, škrtil ji a podobně. S hrůzou jsme naslouchaly, shodly jsme se na tom, že by dostal nářez popořadě od každé z nás. Naštěstí sourozenecká shoda už tam je, takže je vše v nejlepším pořádku.
 
Pak se stočil hovor na celebrity mužského pohlaví. Jednoznačně vedl Johnny Depp a Rytmus. „Cože Rytmus? Ten odporný, slizký a namyšlený sprosťák?“ pronesla jsem a Proutnička se ohradila: „No, debil je, ale krásný. Věděla bych, co s ním dělat.“ Blondýnka se na ni podívala, omotala si na prst chumel svých vlasů a zamyslela se: „Podvedly jste už někdy ty své chlapy?“ Nastalo ticho a Kozatka řekla, že jo, a že toho rozhodně nelituje. Hovor se stočil na ni. Zasypávaly jsme ji dotazy typu, kde, s kým, proč, jak, polohy, číslo bot a trenclí. Nakonec z ní vypadlo, že to vlastně měla od svého muže dovoleno. Ovšem, kdyby to udělal on jí, to by samozřejmě nepřicházelo v úvahu.
 
Mistrová pak začala s tím, že už je stará konzerva, a že se už se svým mužem leda šťouchají pupkama a zipujou se. Zipování znám, takhle jsme se seznámili s mým mužem, měl studený břich a já teplá záda… Hups! A už byl tam! Mistrová se zipuje už poněkud jiným způsobem, tvrdí, že jsou oba s mužem malí, kulatí a když se obejmou, kde jsou ty časy, kdy za jeho zády dokázala spojit svoje ruce. Teď už to objímání připomíná spíš takové poplácávání, a svými ňadry se přizipuje přesně do míst, kde má manžel rýhu mezi pupkem a prsy.

Pak mistrová zavzpomínala na časy, kdy na jedné pracovní akci tančila se svým šéfem a různě se od něj kroutila a odtahovala, až pak mu přiznala, že se k němu přizipovat prostě nemůže, protože ona při svých stopadesáti centimetrech by byla namáčknuta bůhvíkde, jelikož šéf měří něco přes dva metry. Do toho vstoupila Proutnička a ptala se, jestli bychom si to dokázaly představit se dvěma muži najednou. A světe div se! Jedna přiznala, že kdyby to zakusila jednou, už by asi nepřestala, druhá také, ovšem jednoho do ruky, druhého do pusy - nikam jinam, třetí s hrůzou řekla, že manžel by ji rovnou zabil.
 
A tak nám hovor vesele plynul, chvilkama to v hospůdce hučelo jako v úle a každá jsme mlely o něčem úplně jiném, vypilo se pár deci vína, snědly jsme nakládané hermelíny a bylo moc dobře.
 
Prý je takové odreagování občas nutné, něco na tom bude... Bylo to fajn a těším se na vás zase, milá Mistrová, Blondýnko, Kozatko, Proutničko a Brýlatko. :-)

Betynka na Facebooku


Nejčtenější články