Blogerka Monika: Mé změny v roce 2013

A je to tady, řekla jsem si, když se v kalendáři objevilo datum 1. 1. 2013. Rok velkých změn a nových začátků, jak jsem se dočetla v mnoha článcích či horoskopech. :-)
Blogerka Monika: Mé změny v roce 2013

V rámci nových začátků jsem již na podzim loňského roku absolvovala pro mě velmi zajímavou emocionální cestu "odpuštění".

Cestu, která ve mně vyvolala spoustu emocí a také cestu, při které jsem spotřebovala více než dost papírových kapesníků. :-)

Netušila jsem, co to se mnou udělá a jsem moc ráda, že jsem cestu absolvovala. Snažila jsem se, tak odpustit některým lidem v mém životě, kteří mi ublížili. A vlastně odpustit i sama sobě. Částečně se mi to podařilo a snažím se na sobě pracovat a nezadržovat emoční jedy.

Konkrétně jsem si na základě doporučení přečetla knihu Cesta od spisovatelky Brandon Bays a rozhodla jsem se, že to chci. Trvalo mi ale ještě dlouho, než jsem se objednala. :-)

Můj začátek roku 2013 byl velmi náročný, hektický a myslím, že nové začátky jsem vzala celkem od "podlahy". :-) Přesně 2. ledna 2013 jsem se nakonec rozhodla, že už toho bylo dost. Dost čekání na zázrak a také dost čekání na to, že se něco samo vyřeší s mou malou pomocí. Začala jsem se stěhovat a bylo to velmi bolestné, ale očistné zároveň. Nemusela jsem zadržovat slzy, vztek ani křik, cítila jsem tolik úzkosti, až jsem nemohla dýchat a vlastně jsem si myslela, že dostanu infarkt. Nakonec jsem vše zabalila a odvozila na místo, kde teď i se Štěpou bydlíme.

Je to pro mě velmi těžké téma, ale možná se mi jindy podaří více se rozepsat.

Nové začátky pozoruji také v tom, že se věci okolo mě začaly samy posouvat a měnit.
Věci, které řeším už dlouho.

Začala jsem znovu spolupracovat s dobrovolnickým centrem, ozval se pán, se kterým půl roku řeším nástup do kurzu. Začínám od února. :-) Chodí mi najednou více nápadů, co a jak dělat…

A i všem čtenářům přeji spoustu nových začátků.

Monika

Přidat příspěvek Nejnovější komentáře

Betynka na Facebooku


Nejčtenější články