Blogerka Magda: Mám MOC ráda trhy…

Od nepaměti jezdíme na všechny trhy v okolí. Jako malá jsem je mívala spojené s nafukovacími balónky, výlet na trh znamenal balónek na špagátku. Čím jsem starší, tím víc si je užívám. Dají se sehnat poklady.

Domácí klobásy, sýry, jmelí tak veliké, že se vám nevejde do kufru auta, koláčky pečené doma v kachlových kamnech, dřevění ptáčci na dlouhých kovových nohách jako zápich do květináčů, drátované zvonkohry, hrnečky všech druhů, barev i velikostí, levandulově vonící polštáře, nějaký ten anděl a Eko svačinové kapsy. Ty na trzích prodávám já.

Za celý den bývám umluvená, ale také nabitá energií. Tam mám totiž okamžitou zpětnou vazbu, můžu si s lidmi popovídat, někdy mě zklamou, občas mě ani neposlouchají… Ale někdy, někdy mi vyrazí dech. A nemusí to být zrovna v den trhu. Může to přijít i po pár měsících a to ve chvíli, kdy se mi na mém profilu během jednoho dne objeví několik nových nadšenců, jedna objednávka střídá druhou a já zjistím, že ta milá paní, která si na trhu koupila kapsu i ubrousek, a se kterou jsem si tak hezky popovídala, je vlastně uznávaný odborník na zdravou výživu a poté, co si naše Eko kapsy vyzkoušela, doporučí je na svém profilu. A osobní doporučení je nejlepší reklama, kam se hrabou PR články. A díky ní mám nejen hezký den plný milých komentářů, ale také dobrý pocit z toho, že to, co dělám, má smysl.

A tuto sobotu budeme mít letošní první jarní trh. Velikonoční v Toulcově dvoře. Bude to rok, co jsme tam byla poprvé… Tenkrát to bylo moje úplně první poprvé na trhu jako prodejce. Byla jsem nejistá a zvědavá na reakci lidí. Měla jsem našito asi sto kapes a ubrousků a ten den jsem je prodala skoro všechny. To je tak krásný pocit! Od té doby jsem se posunula dál. Už nejsem nejistá, opravdu věřím v to, co dělám. A těším se, že se třeba někdo u mého stánku zastaví a ukáže mi housku zabalenou v barevné kapse.

Přidat příspěvek Nejnovější komentáře