Blogerka Jana se představuje: Baví mě život, slunce, knihy a běházky

Představujeme vám i třetí statečnou - blogerku Janu. Jana je máma dvou dětí, má spousty zájmů a s oblibou si rozšiřuje obzory.
Blogerka Jana se představuje: Baví mě život, slunce, knihy a běházky

Ahoj, zdravím čtenáře právě těchto řádků. To je samozřejmě jasné, protože těžko pozdravím někoho, kdo to nečte.

Dnes je to pro mne zcela poprvé, co píšu pro úplně neznámé lidi a tak jsem trochu nervózní. Měla jsem pocit, že stačí jen tak usednout k PC a do něj v rychlosti naťukat pár úvodních vět, ve kterých se trochu představím, a pak už to půjde úplně samo. To se mi v tenhle moment moc nepotvrdilo, jelikož první věty píšu a zase mažu. Tudíž doufám, že mne prvotní obavy opustí a já se dostanu k lehkosti vyjádření toho, co bych ráda.

Nejprve tedy pár seznamovacích informací:
Jmenuji se Jana a je mi stále ještě 35 let. Naší domácnost obývá celkem sedm členů. Což zahrnuje moji maličkost, manžela, dvě děti, babičku (manželova máma), synovce a jeho přítelkyni. Děti se jmenují Bára (11 let) a Honzík (brzy 10 let). Ještě s námi žije úžasná psí slečna Iris a pro mne neoblíbený kocour Mourek.

Bydlím na místě, které jsem si vysnila ve svých nácti. Moje tehdejší požadavky byly: Chci bydlet na vesnici – jelikož miluju přírodu a také v Praze – jelikož jinde bych hůře sháněla práci. No a tak bydlím na statku na okraji Prahy.

Svojí pracovní činnost mám rozdělenou do několika oblastí, což mi velmi vyhovuje. Plánuji si směny dle svého přání a ještě mám spoustu času na věnování se tomu, co mě baví.  První oblastí je telefonická krizová intervence (zjednodušeně si povídám s dětmi, které něco trápí), pak jsem se také dala na školkové děti, kterým se budu věnovat tak dvě odpoledne týdně – pro mě akorát doba na to si pohrát a nezešílet. A ještě se věnuji, asi pro ženu „nejoblíbenější“ činnosti a tou je přeci úklid. Holt babička přestala mít sílu, tak jsem to po ní u manžela ve firmě převzala.

Jinak mě hlavně baví život, pak slunce a čtení knih na zahradě. Pak procházky a někdy i běházky (to je chvíle běhu, chůze, pokus o běh, chůze…).

V dnešní době s ohledem na mateřství mne nejvíce štve kult profesionálního rodiče a za toho se rozhodně nepovažuji.

Myslím, že zatím stačilo a uvidím, co zase příště vyplodím.

Přidat příspěvek Nejnovější komentáře

Betynka na Facebooku


Nejčtenější články