Betynka 12/2008

V prosincovém čísle jsme pro vás připravili rozhovor s herečkou Zdeňkou Žádníkovou-Volencovou, která se na vás spolu s mladší dcerou Janičkou usmívá z titulky. Tři nastávající maminky napsaly krásné dopisy svým nenarozeným děťátkům a také se nechaly se svými bříšky vyfotografovat. Samozřejmě nechybí spousta tipů na dárky, nezapomněli jsme na těhulky, batolátka, ale i ani na školáky.
Betynka 12/2008
Vánoční dopis mému nenarozenému děťátku
Tři nastávající maminky napsaly dopis svému miminku. Každá je jiná už tím, kolikáté miminko čeká. Maruška první, Hanka druhé a Pavla dokonce páté. Budou rozdílné i vzkazy jejich nenarozenému děťátku?

Sváteční ladění
Vánoce jsou za dveřmi a tak pro vás šéfredaktorka Denisa připravila deset tipů, jak je prožít podle svého a hlavně v klidu.

Jak budu rodit?
Tuhle otázku si klade určitě každá nastávající maminka. Poradíme vám, jaké máte možnosti, aby pak konečný výběr byl mnohem snadnější.

Proč novorozeně tak divně vypadá?
Otázka, kterou málokterý vysloví nahlas, se honí hlavou nejednomu novopečenému rodiči. Vysvětlíme vám, jak se věci mají a že můžete zůstat naprosto klidní. Máte nejkrásnější dítě na světě!

Vánočňátka
Renata, Iva, Alice a Lucie mají jedno společné - jejich děťátko se narodilo na Štědrý den. Dámy nám prozradily, jak ten jejich den D probíhal a také, jak řeší oslavu narozenin a zároveň příchod Ježíška.

Kdo si hraje, nezlobí
V obchodech je přehračkováno a tak se může snadno stát, že i vaše dítko bude mít hraček až moc. Poradíme vám, čím a kdy ho obdarovat, aby se nestalo, že vás doma zavalí desítky plyšáků a nebo, že budete zakopávat o stavebnice, se kterými si nikdo nehraje.

Věnovat se batoleti tři hodiny denně nestačí

To, že by maminka měla se svým dítětem trávit od narození maximum času, je bez debat. Určitě platí, že by to tak mělo být alespoň první rok věku dítěte. Jak to ale zařídit, když se musíte vrátit do práce a nechcete, aby tím vaše dítě trpělo.

Můj den s batoletem
Dvě maminky batolátek Jakoubka a Julie popsaly celý svůj den s dětmi hezky od rána až do noci. A tak se čtenář dozví, že se určitě nestačí ani minutu denně nudit.

Malí lidé ve velké společnosti
Mít malé dítě neznamená, že maminka bude celý den sedět doma a na společnost lidí na několik let zapomene. Naštěstí už žijeme v době, která přináší možnosti všem. Pamatujte ale, že i na místech přátelských k dětem platí pravidla, která je potřeba dodržovat.

Hyperaktivní, ale náš

ADHD – čtyři písmena, která vám změní život. Označují totiž hyperaktivitu a pokud se vám narodí dítě s touto poruchou pozornosti, čeká na vás porce povinností navíc. Ale nebojte, nic není tak horké, jak se uvaří.

Jak zabavit maroda
Nemocnému dítěti se ulevilo, ale jeho stav ještě není stoprocentní. Jak neposedu udržet ještě chvíli v klidu, vám poradí redaktorka Hanka Bělohlávková.

Rozhovor s herečkou Zdeňkou Žádníkovou-Volencovou

S příjemnou brunetkou jsme se sešli u ní doma, abychom zde pořídili foto na titulku a také k rozhovoru s ní. Ten je velmi příjemný a otevřený a určitě se vám bude líbit.

Skutečný hrdina: Jiří Mára

Pan Jiří před lety opustil své zaměstnání, jelikož chtěl se svým nemocným synem trávit co nejvíc času. Jirku naložil i s vozíkem do letadla a vyrazili poznávat svět.

Sladká nemoc
Cukrovka číhá nejen na vás, ale i na vaše dítě. Dejte si pozor na to, co jíte, přiměřeně se hýbejte a uvidíte, že si na vás nepřijde.

Velká sváteční ořechiáda
Ořechy jsou vynikající jak nasladko, tak naslano. Máme pro vás netradiční recepty, na kterých si pochutná celá vaše rodina.

V prosincové Betynce také naleznete spousty tipů na dárečky, které se líbily nám a doufáme, že se budou líbit i vám.

Přidat příspěvek Nejnovější komentáře

Betynka na Facebooku