Betynka 1/2007

Do nového roku 2007 si dala Betynka předsevzetí, že přibere na objemu, což se jí podařilo, takže si v ní budete moci přečíst ještě více zajímavých článků. V rubrice těhotenství se dozvíte, jak se správně starat o poprsí a jak je důležitá pestrá strava s dostatkem minerálů. Proměnou prošla naše čtenářka Klára, která čeká miminko. Opravdu jí to moc slušelo. Když už je miminko na světě, není ještě porod u konce. Co se bude ještě odehrávat ve třetí a čtvrté době porodní? Mají v porodnicích nějaký řád a jaký? Patronkou časopisu Betynka se pro tento rok se stala Olga Šípková, se kterou si můžete zacvičit, abyste získala ....
Betynka 1/2007
Do nového roku 2007 si dala Betynka předsevzetí, že přibere na objemu, což se jí podařilo, takže si v ní budete moci přečíst ještě více zajímavých článků.
V rubrice těhotenství se dozvíte, jak se správně starat o poprsí a jak je důležitá pestrá strava s dostatkem minerálů. Proměnou prošla naše čtenářka Klára, která čeká miminko. Opravdu jí to moc slušelo. Když už je miminko na světě, není ještě porod u konce. Co se bude ještě odehrávat ve třetí a čtvrté době porodní? Mají v porodnicích nějaký řád a jaký? Patronkou časopisu Betynka se pro tento rok se stala Olga Šípková, se kterou si můžete zacvičit, abyste získala kondici jako před porodem. Názory na to, zda používat zavinovačku se různí. Jak to vidí pediatři? Páteř novorozence je rovná a postupně se vyklenuje třeba při zvedání hlavičky, prvních krůčcích a dalších aktivitách. Každý měsíc bude svou úlohu otce vtipně glosovat PhDr. Adam Suchý. Už v roce a půl by mělo poprvé navštívit dítě ordinaci zubního lékaře. Jak správně pečovat o první zoubky? Jste úzkostlivá matka, ochránkyně nebo velitelka? Zašli jsme na návštěvu do školky se speciální péčí v Arabské ulici v Praze. Máte doma páťáka a uvažujete o osmiletém gymnáziu? Poradíme vám, kde hledat informace. Pravidelný denní režim a dostatečně dlouhý spánek pomáhají školáčkům při soustředění. Jak fungují v praxi hipoterapie a canisterapie si přečtete v naší lednové reportáži. Víte, že z holčičky, kterou nikdo v dětství neobjímal vyroste matka, která také neobjímá? Nezapomínáte své dítě pohladit a pomazlit se s ním? V lednovém horoskopu se dozvíte, co předpovídají vašemu dítěti hvězdy. V sychravých zimních dnech určitě přijde vhod čaj se lžičkou medu. Ostatně, med umí léčit nejen nachlazení, ale kdeco. V rozhovoru si herec Tomáš Krejčíř pochvaluje, že je jeho pětičlenná rodina skvělou smečkou. Jak se vybavit na lyže a kam se vypravit s malými dětmi na hory. Už se ohlížíte na to, kam půjdete po mateřské dovolené do zaměstnání? Poradíme vám, kde hledat informace. A samozřejmě v lednovém čísle najdete i oblíbené recepty, hrátky a bezplatnou inzerci.

Přidat příspěvek Nejnovější komentáře

Betynka na Facebooku


Nejčtenější články