Autovakcína, velký zázrak

Představte si, že když onemocníte, tak se vlastními silami a vlastní „informací“ z toho můžete dostat. Ty informace se získají z vaší krve a moči a léčba není vůbec nepříjemná.
Autovakcína, velký zázrak
Tak tohle všechno umí specifická individuální autoterapie, zkráceně SIAB. U nás se tenhle směr medicíny objevil začátkem 90. let. Jde o to, že je pacientovi podávána pouze informace z vlastního organizmu prostřednictvím autovakcín z krve či moči. To zní sice hrůzostrašně, ale vůbec to takové není.
Z vaší krve a moči totiž v laboratoři vyrobí bezbarvou tekutinu bez zápachu a chuti. V destilačním přístroji už při první destilaci jde do zkumavky z krve či moči „pouze“ zkapalněná pára, takže už tehdy se objeví průzračná tekutina, která prochází dalšími několika destilacemi, při nichž se používá naprosto čistá, tzv. pí-voda. Ve finále dostanete tekutinu, která z vaší krví a močí má už jen společné „informace“, ale jinak je od těchto tělních tekutin opravdu diametrálně odlišná.
 
Jak probíhá léčba
Pacientovi se při první návštěvě odebere krev a moč. Také proběhne konzultace a vyšetření lékařem, který si o jeho nemoci udělá co nejkomplexnější představu.
Za 10 dnů dostane první autovakcínu, kterou používají všichni pacienti stejně: 2x3 kapky denně pod jazyk. Tělo si zvyká na to, že bude dostávat speciální „informace“. V tomto období se ve zvýšené míře mohou začít uvolňovat z těla negativní látky, takže například lidé s atopickým ekzémem více svědí kůže a musí si vzít antihistaminika.
Asi za dalších 14 dnů od doby, kdy pacient užívá autovakcínu, přijde na první kontrolu, kde už na základě konkrétního rozboru krve je mu určeno cílené dávkování autovakcíny.
 
Jakým způsobem funguje
Tím, že začnete používat autovakcíny ve formě kapek, vaše tělo dostane informace, že musí tohle a tohle změnit, aby mohlo fungovat správně. Jinak řečeno, můžete se zbavit ekzémů, chronického únavového syndromu, poruch trávení, migrén či vaginálních mykóz.
MUDr. Stanislava Bannasová-Svojsíková k tomu říká: „Pozorujeme s radostí to, že například když si pacientky, které nemohou otěhotnět, dají díky autovakcínám svůj organizmus do pořádku a do nové harmonie, velice často dochází k přirozenému oplodnění bez umělých asistencí.“
Čím dřív člověk přijde, tím snazší je jeho léčba. Děti na léčbu reagují rychleji, u dospělých je ke zlepšení zapotřebí delší doba, i několik měsíců.

Více informací na www.paracelsium.cz

Přidat příspěvek Nejnovější komentáře

Betynka na Facebooku


Nejčtenější články