7 otázek „na tělo“ pro Lucii Borhyovou

Moderátorka a maminka syna Lucase Lucie Borhyová odpověděla na naše otázky.
7 otázek „na tělo“ pro Lucii Borhyovou

1. Jaký je váš dosud nejzásadnější objev o světě mužů?
Asi jsem neobjevila nic nového, jen jsem si potvrdila starou známou pravdu, že ženy jsou z Venuše a muži z Marsu…:-) Muži mají zkrátka úplně jiné myšlenkové pochody. Říká se, že muž nezvládne dělat více věcí najednou. Žena telefonuje, vaří, opravuje dětem úkoly a ještě u toho přemýšlí, co musí zítra zařídit. Když telefonuje muž, absolutně není schopen vnímat věci kolem. Mluvit na něj v tom okamžiku nemá vůbec žádný smysl.

2. Váš přítel a otec vašeho syna je Řek. Můžete porovnat české muže s cizinci? Jsou muži v zahraničí větší gentlemani?
Velmi nerada srovnávám a hodnotím. Vše je absolutně individuální a nechci zevšeobecňovat. Každý muž je jiný a nezáleží na tom, jaké je národnosti. Ale Řekové mají třeba větší cítění pro rodinu. Řecké rodiny se častěji scházejí, denně si několikrát volají, radí se a tráví spolu mnohem více času, než je zvykem u nás.

3. A co my ženy – jsme krásnější než jinde ve světě?
Vzhledem k tomu, že české dívky mají velký úspěch ve světovém modelingu a naše země je tím známá, tak na tom něco pravdy bude. Když srovnám české ženy s řeckými, tak v Řecku třeba na první pohled nejsou ženy tak krásné, ale na druhou stranu se umí krásnými udělat. Mám pocit, že o sebe více pečují. Třeba ke kadeřníkovi chodí Řekyně každý den. Neuvidíte ženu nebo dívku bez perfektně upravených vlasů. Objednat se tam ke kadeřníkovi je v podstatě naprosto nemožné, je tam totiž pořád plno.

4. Žena se podle vás porodem a výchovou dítěte zocelí a rozvine, nebo sil naopak ubude?
Mě mateřství rozhodně posílilo a posunulo dál. Změnil se mi žebříček hodnot a hodně věcí už vnímám jinak. Můj syn mi dává spoustu energie a to, že se během prvních let mateřství nevyspíte, je mně osobně vynahrazeno obrovským elánem, který ve mně mateřství vzbuzuje. Moc si to užívám.

5. Dovedete si představit, že byste se věnovala „normálnímu“ povolání, které se nepojí s mediální slávou?
Samozřejmě. Nikdy jsem netoužila být mediálně známá, nikdy jsem na to vlastně ani nepomyslela. Na životě je ale krásné, že nikdy nevíte, kam vás zavane. Když jsem dostala nabídku na práci, kterou dělám, byla jsem asi ve správný čas na správném místě, protože mě baví a naplňuje. Kdyby nabídka nepřišla, dělala bych určitě něco jiného.

6. Věříte v horoskopy, věštění budoucnosti z ruky či výklad karet?
Určitě něco bude například na numerologii. Pokud jde o kartářky, myslím si, že jsou především velmi dobrými psycholožkami, které dokážou člověka odhadnout a nějak vytušit, s jakým problémem za nimi jde. Já mám za sebou jednu takovou zkušenost. Vlastně bych si ani moc nepřála, aby mi někdo věštil budoucnost. Bála bych se, že mě to ovlivní a budu se tím podvědomě řídit. Nevydala bych se pak svou vlastní cestou.

7. Co potřebujete ke štěstí ?
Ke štěstí? Spokojenou rodinu a kolem sebe lidi, kteří jsou pozitivně naladění a dokážou si život užívat se vším všudy. Ale úplně nejdůležitější je, aby všichni kolem mě byli zdraví.

Přidat příspěvek Nejnovější komentáře

Betynka na Facebooku


Nejčtenější články