14 způsobů, jak si užít těhotenství

Jste těhotná? Jupí! Tohle období není jen o nateklých nohách a pár kilech navíc. Můžete si ho totiž parádně užít.
14 způsobů, jak si užít těhotenství

Po gratulacích k těhotenství vám začnou přicházet nevyžádané rady a dotazy, jestli už vám je špatně, natékají vám nohy a ztloustla jste o pět velikostí? Nic z toho se vám vůbec dít nemusí a naopak si můžete těhotenství pořádně užívat. Tohle se už nikdy opakovat nebude! 

1. Užijte si své zbystřené smysly 

V těhotenství máte zbystřené smysly, a tak si naplno užijte libé vůně – květin, čokolády, kávy, cukroví nebo třeba masážních olejů. Dýchejte zhluboka a uchovejte si tyto vjemy na celý život.

2. Bilancujte a naslouchejte svému já

Těhotenství je začátek nové životní etapy a báječná výzva k rekapitulaci dosavadního života. Chybí vám něco? Chcete ještě něco zažít, vidět, vyzkoušet? Nadlouho máte teď poslední šanci, takže pokud se cítíte dobře a není to nebezpečné, jděte do toho! Nemusíte se pouštět do riskantních eskapád, i úklid duše má své kouzlo. Naslouchejte svému já a udělejte vše pro to, abyste se cítila klidná, vyrovnaná a spokojená. Pokud dlouho odkládáte nějaké řešení, pravděpodobně ho teď snadno objevíte a zrealizujete.

3. Natočte si video

Dovádějící miminko je skvělá zábava, i když ho nevidíte. Natočte si video svého poskakujícího bříška nebo ozvěn na monitoru. Svého broučka tím za pár let pořádně překvapíte.

Betynka na Facebooku


Nejčtenější články