ArchivBetynka 10/2006

Betynka 10/2006

Podzim pěkně zbarvil nejen listí, ale také náš časopis. Přibyly nejen barvy, ale I nové rubriky, na kterých se můžete podílet I vy, naše milé čtenářky. Pošlete nám váš oblíbený recept, legrační hlášku svého dítka, tipy na zařízení a restaurace, kde jste bez problémů pobývali s malými potomky, fotky děťátka a celé vaší sympatické rodinky. Těšíme se.

Betynka 9/2006

Betynka 9/2006

Je tu září a všechny rodiny s malými dětmi jsou v pohotovosti. Skončily prázdniny a musejí si zvyknout na nový denní režim, protože děti začínají chodit do školky a do školy. A právě začátku školního roku je věnováno téma měsíce. Betynka poradí, jak potomkovi pomoci se zvykáním na nový kolektiv, co mu pořídit do školy za pomůcky a co na sebe. V rubrice těhotenství si přečtete, co v prvním trimestru prozradí o miminku ultrazvuk, jak se mění v tomto období hladina cholesterolu u nastávající maminky. Několik maminek se našemu měsíčníku svěřilo, co dělaly poslední dny před porodem. Astroložka Lenka Mochnáčová za pomocí hvězd radí ženám, kterým se nedaří otěhotnět a o své zkušenosti se podělila i s vámi. Víte jaký koupit bryndáček? Dáme vám tip. Nabízíme také recepty na dobré příkrmy. Proč může spinkat miminko s rodiči v posteli. Poradíme vám , jak může začít hudebně nadané dítě hrát na hudební nástroj. Proč si rodiče velkých kluků došli pro malou holčičku do dětského domova se dozvíte v naší reportáži. Zářijová Betynka vás bude inspirovat k návštěvě různých akcí, které můžete tento měsíc s dětmi navštívit. Marcela Černá a Bolek Polívka vyprávějí o životě na farmě a o svých dětech. Uvařte dobroty celé rodině můžete podle receptů našich čtenářek.

Betynka 8/2006

Betynka 8/2006

Prázdniny jsou v plném proudu, jistě si je užíváte s dětmi někde u vody či v lese. Doufáme, že si najdete čas i na Betynku. V těhotenské rubrice se dozvíte, proč nastávajícím maminkám nevoní některá jídla a jak může být nebezpečný opar při porodu. Kamila popisuje, jak přivedla na svět svého synka Filípka v porodnici v Praze-Podolí. Jistě vás zaujmou také zpovědi několika maminek, které si našly v porodnici kamarádku. Všechna pro a proti náušničkám u miminek. S výchovou k samostatnosti můžete začít už po prvním roce a usnadníte si tak život, když budete mít obratné batole. Proč odmítli vzít vaše dítě do školky? Kdo to rozhoduje? Zpověď ženy, která žila s dítětem v azylovém domě. Proč pořád váš potomek zlobí? Možná má zdravotní problémy. V srpnovém rozhovoru Betynky se běžkyně Lída Formanová svěřuje, že nejcennější je pro ni syn Péťa. Kdo má v rodině držet kasu? Na toto téma je tentokrát náš příběh v rubrice Partnerství. „Osmička“ na svých stránkách nabízí poradny odborníků, bezplatnou inzerci, zdravé recepty I fotosoutěž.

Betynka 7/2006

Betynka 7/2006

V prázdninovém čísle Betynky si opět přečtete řadu zajímavých článků, třeba v rubrice těhotenství se dozvíte, jak se vyvíjí plod v matčině bříšku měsíc po měsíci a že by sluníčko nemělo v těhotenství vadit, pokud si ho budete užívat s mírou. Blíží se vám termín porodu? Buďte klidná, miminko přijde na svět zřejmě o něco později, jako u většiny žen. Jak prožívala šestinedělí novopečená maminka Kamila se dozvíte v její zpovědi. Víte, že by se miminko nemělo dostat na přímé slunce a kojení mu zaručuje dostatečný příjem tekutin? To další potřebné informace, jak se starat o maličké v létě se dozvíte v Betynce. Pediatr Lenka Smetanová odpovídá ve své stálé rubrice o výživě miminek. Kojení nemusí bolet. Jak na to? Vyzkoušejte naše tipy na dobré příkrmy a pobavte se nad výroky dětí, které nám zasílají čtenářky. PhDr. Petrová z olomoucké univerzity rozebírá dětské kresby a vysvětluje, čeho si na nich všímat. Půjdete k rybníku? Víte, na co si dávat pozor? Jak zabavit potomky, když bude o prázdninách ošklivo si přečtěte v červencové v Betynce. Jak připravit dítě, když bude pár dní bez rodičů. Televizní moderátorka Jolana Voldánová se v rozhovoru svěřuje, že nechce zažívat stereotyp. Tématem měsíce jsou možnosti vhodné přepravy na dovolenou s malým dítětem.. V nové rubrice bude redakce radit ,jak nakupovat různé výrobky, tentokrát autosedačky. V bezplatné inzerci si můžete najít zajímavý inzerát a s dětmi se zabavit v rubrice Hrátky.

Betynka 6/2006

Betynka 6/2006

V čísle 6/06 Betynky se dočtete, proč je tak důležité nezapomínat v těhotenství na péči o chrup, projdeme s vámi porodní sál od zazvonění u dveří až po první minuty s právě narozeným miminkem. Víte, co napadlo několik známých maminek, když se dozvěděly, že jsou těhotné a poté když viděly poprvé své dítě?

Betynka 5/2006

Betynka 5/2006

Betynka se v květnu společně s nastávající maminkou Kamilou vyparádila a doufáme, že vás budeme inspirovat hezké těhotenské oblečení. Jestliže máte po návratu z porodnice pocit, že nevíte, jak dál, stačí zavolat do Centra pro těhotenství, porod a mateřství Anitha v Praze 9.

Betynka 4/2006

Betynka 4/2006

Která povolání nejsou vhodná pro těhotnou ženu, nebo, jak si ulehčit spánek s bříškem. Víte, jak mohou bylinky ulehčit porod? O své zkušenosti s porodem v Holandsku se s vámi podělí Češka, která tam žije. Děti teď začnou trávit venku více času, a proto je nutné více dbát na jejich bezpečnost na ulici i v přírodě.

Betynka 3/2006

Betynka 3/2006

U tříměsíčního miminka už dokáže dětský lékař při preventivní prohlídce zhodnotit, zda se vyvíjí , jak by mělo.Chtěli byste z vašeho maličkého vychovat gurmána a nevíte, jak na to? Přečtěte si o tom v Betynce.

Betynka 2/2006

Betynka 2/2006

I v zimních měsících může těhulka vyjet za sluncem. Stále víc se rodí dvojčata. Jak takový porod probíhá se dočtete v únorové Betynce. Prožijeme běžný den s batoletem a ukážeme si, jak by měl vypadat. Přečtěte si reportáž z rodiny, kde mají devět dětí! Víte, jaká jsou nepovinná očkování pro děti?

Betynka 1/2006

Betynka 1/2006

První číslo tohoto roku je plné zajímavých článků pro těhotné i maminky miminek, batolat a předškoláků. V rubrice Partnerství nabízíme test, ve kterém se dozvíte, kdo je u vás pánem domu a v Bezplatné inzerci si můžete najít kočárek či oblečení pro své miminko.

1234
Betynka na Facebooku


Nejčtenější články