ArchivBetynka 02/2012

Betynka 02/2012

I v nejkratším měsíci roku se můžete začíst do svého oblíbeného časopisu. Únorová Betynka je opět plná zajímavých článků, jejichž pročítání vám jistě zpříjemní volné chvilky.

Betynka 01/2012

Betynka 01/2012

Lednové vydání časopisu Betynka je opět plné zajímavých článků, které vám jistě udělají radost a zpříjemní volné chvilky.

Betynka 12/2011

Betynka 12/2011

Vánoční prosincové vydání časopisu Betynka je opět plné zajímavých článků, které vám jistě udělají radost a zpříjemní volné chvilky.

Betynka 11/2011

Betynka 11/2011

Listopadové vydání časopisu Betynka je opět plné zajímavých článků, které vám jistě udělají radost a zpříjemní volné chvilky.

Betynka 10/2011

Betynka 10/2011

Říjnové vydání časopisu Betynka je opět plné zajímavých článků, které vám jistě udělají radost a zpříjemní volné chvilky.

Betynka 9/2011

Betynka 9/2011

Zářijové vydání časopisu Betynka je opět plné zajímavých článků, které vám jistě udělají radost a zpříjemní volné chvilky.

Betynka 8/11

Betynka 8/11

Srpnové vydání časopisu Betynka je opět plné zajímavých článků, které vám jistě udělají radost a zpříjemní volné letní chvilky.

Betynka 07/11

Betynka 07/11

Červencové vydání časopisu Betynka je opět plné zajímavých článků, které vám jistě udělají radost a zpříjemní volné chvilky.

Betynka 06/11

Betynka 06/11

Červnové vydání časopisu Betynka je opět plné zajímavých článků, které vám jistě udělají radost a zpříjemní volné chvilky. V šestém letošním čísle jsme se zaměřili na přílohu cestování s dětmi.

Betynka 05/11

Betynka 05/11

Májové vydání časopisu Betynka je opět plné zajímavých článků, které vám jistě udělají radost a zpříjemní volné chvilky. V pátém letošním čísle jsme se zaměřili například na kojení a zvláště na to noční, poradíme, kam můžete nebo naopak nemůžete s kočárkem, co dělat, když i dvouleté dítě nemluví a nebo třeba, jaké bundičky a pásky z vás udělají na jaře kočku.

Betynka 4/2011

Betynka 4/2011

Jaro je tady a s ním i sluníčko, teplo a dobrá nálada. Až si pro sebe ušetříte chvilku, připravte si nějakou oblíbenou dobrotu, sedněte si do pohodlného křesla a začtěte se do nového čísla svého oblíbeného časopisu. Dubnová Betynka je opět plná zajímavého čtení. Na své si přijdou těhuky, maminky miminek i batolat a samozřejmě i předškoláků a ani na školáky jsme nezapomněli. Tak hezké počtení!

Betynka 3/2011

Betynka 3/2011

V březnové Betynce se dočtete, jak vyřešit zapeklitý problém, kdy jeden z partnerů dítě chce a druhý ne. Dále, kdy je vhodné mít druhé dítě. Zodpovíme otázku: jestliže jsem maminkou dvojčat, čeká mě i dvakrát tolik lékařských vyšetření? A douvíte se také, jak odpověděla moderátorka a hlavně maminka Lucie Borhyová na sedm otázek na tělo.

Betynka 2/2011

Betynka 2/2011

V únorové Betynce se například dozvíte, či je lepší se vdát nebo žít s partnerem na hromádce, jak se už v těhotenství připravit na porod holčičky. Připravili jsme pro vás také články na téma domácí porody, že kojení nemusí být jen radost, ale také starost a pro maminky batolátek jsme připravili návod, jak se v nich vyznat.

Betynka 1/2011

Betynka 1/2011

V lednovém vydání časopisu Betynka na vás opět čeká spousta zajímavého čtení. Dozvíte se například, jak to udělat, když se vám nechce na mateřskou, že čekat dvojčata zase není takový horor, jak vyzrát na dítko, kterému se nechce do školky a také, jak zvládnout dětskou závislost na televizi.

Betynka 12/2010

Betynka 12/2010

A konec roku je opět tady. Ještě, než začneme bilancovat nad uplynulým rokem, tak nás čekají nejkrásnější svátky roku - Vánoce. Než se pustíte do generálního úklidu, pečení cukroví a balení dárků, udělejte si chvilku, posaďte se a začtěte se do prosincové Betynky. Opět na vás čeká spousta zajímavých článků a krásných fotografií.

Betynka 11/2010

Betynka 11/2010

Zpříjemněte si pochmurné listopadové počasí příjemnou četbou! V Betynce číslo jedenáct se dozvíte, že si musíte věřit a v těhotenství dvojnásob, jak se vaše miminko vyvíjí ve třetím trimestru, že z kojení si nemusíte dělat těžkou hlavu, jak zvládnout první odloučení od vašeho batolátka a třeba, že dítě není výmluva, cvičit se dá totiž i s ním.

Betynka 10/2010

Betynka 10/2010

V říjnovém vydání časopisu Betynka jsme pro vás připravili například články na téma: únava v těhotenství, neplánované očekávání, jak se plod vyvíjí ve druhém trimestru, klystýr při porodu - ano, či ne?, tišící metody, které na miminka opravdu platí, dočtete se také , že i novorozenci si mohou hrát nebo, kdy mít druhé dítě.

Betynka 09/2010

Betynka 09/2010

Zářijová Betynka je opět plná zajímavých témat. Například se dočtete, jaké to je slavit svatbu s bříškem, jak získat lásku miminka, co vám nesmí chybět v jídelníčku pokud kojíte, jak dostat dítko na záchod, dozvíte se také, jaké nemoci číhají na vaši ratolest ve školce a nebo, jak z dítěte vychovat slušného člověka.

Betynka 08/2010

Betynka 08/2010

V srpnové Betynce opět naleznete spousty zajímavých článků. Například, jak zvládnout návrat po mateřské do práce, jak se vypořádat s problémovými spermiemi, které brání otěhotnění, že neklidná miminka uklidníte zavinutím, dozvíte se také, jak se cestuje s trojčaty a poradíme, jak dítko nerozmazlit a nebo jak zařídit dětský pokoj.

Betynka 07/2010

Betynka 07/2010

Červencové vydání Betynky je opět plné zajímavého čtení. Nezapomeňte si tedy Betynku přibalit k ručníku a krému, až půjdete k vodě. Počíst si pak například můžete o tom, jak se v těhotenství mění chutě a tělo, že šestinedělí nemává jen s maminkami, ale i s tatínky, proč batole zlobí a že když vám chybí babička, můžete si ji prostě půjčit.

Betynka 06/2010

Betynka 06/2010

V červnu slaví tatínkové svátek a proto je i červnová Betynka zaměřená na naše drahé polovičky. A nezapomínáme ani na dědečky. K svátku dětí jsme připravili recept na báječný dort, který bude chutnat celé rodině. Dále  jsme spustili novou pravidelnou rubriku pro maminky dvojčat a začínáme rovnou článkem plným vychytávek pro dvojčátka. 

Betynka 05/2010

Betynka 05/2010

Květnové vydání časopisu Betynka je speciálně věnováno maminkám, které tento měsíc slaví svátek. Výjimečně jsme do časopisu zařadili rozhovor s celebritou, ale nemusíte se obávat, nejde o další plitký rozhovor o ničem, ale o povídání dvou maminek dvojčat - Báry Basikové a Michaely Šindlerové. Pozor, vyhlašujeme velku soutěž o zájezd do Rakouska!

Betynka 04/2010

Betynka 04/2010

Dubnové vydání časopisu je plné vašich oblíbených "živáků", tedy příběhů ze života. Dočtete se například, jak nakonec může být docela snadné najít partnera a zároveň tátu pro své děti, dvě těhulky v sedmém měsíci se svěřily se svými aktuálními pocity, oslovili jsme také několik maminek, aby se nám svěřily s tím, jestli po porodu zažily bonding - miminko jim bylo okamžitě položeno na tělo.

Betynka 03/2010

Betynka 03/2010

V březnové Betynce vám pomůžeme překonat úzkosti a strachy v těhotenství a dozvíte se, jak nabité budou první dny vašeho novorzence. Dále se dočtete, jak tátové miminek vyřešili "problémy" s krmením, koupáním či převlékáním. Čeká na vás už třetí díl seriálu o trojčatech a také velký článek na téma týrání žen, ale i mužů. A pozor! Betynka hledá Betynky! Hlaste se nám!

Betynka 02/2010

Betynka 02/2010

V únorové Betynce se dozvíte, jak se změní vaše finanční situace v roce 2010. Nezoufejte a přečtěte si článek o tom, kolik stojí trojčata paní Motlové. Pokud stále váháte, jaké jméno bude nosit váš potomek, přichystali jsme pro vás článek na toto téma, důvody rodičů vás přesvědčí, že každé jméno je jednoduše krásné. Dobroty vám tentokrát uvaří dva sympatičtí šéfkuchaři.

Betynka 01/2010

Betynka 01/2010

V lednovém čísle Betynky se můžete těšit na první díl seriálu o mamince Janě, které se nedávno narodila trojčátka a tak má se starším synem Eliášem doma hned čtyři kluky. Těhulky, řešíte tvar bříška? Připravili jsme pro vás článek na téma, co vše ovlivňuje jeho tvar. Porod může být nejkrásnějším zážitkem na světě, ale pozor, stresová porucha následkem porodu není výjimečná!

Betynka 12/2009

Betynka 12/2009

Prosincové vydání Betynky je plné vánoční atmosféry. Najdete tu nejen recepty na cukroví přímo do moravských babiček, ale i článek na téma Mikuláš, čert a anděl a spousty tipů na dárky pro těhulky, miminka i batolátka. Jistě se začtete i do příběhů, kterých je v Betynce číslo 12 opět spousta. Třešinkou na dortu je rozhovor s první dámou Livií Klausovou.

Betynka 11/2009

Betynka 11/2009

V listopadovém vydání se dočtete, jak se připravit po mateřské na návrat do práce a začíst se můžete do dalších porodních příběhů čtenářek. To, že s sebou mateřství přináší změny, je jasné, ale uvědomila jste si někdy, jak velké? Zuzka Kočová nám napsala článek o sletu nosnic. Že nevíte, jaké čarodějnické rejdy se to děly? Kupte si Betynku a dozvíte se víc!

Betynka 10/2009

Betynka 10/2009

V říjnové Betynce se dočtete, že i život bez partnera má smysl, dvě maminky vylíčí, jaké to je čekat druhé dítě, připravili jsme pro vás také další příběh z porodnice a kdo ví, třeba se v některém z dalších čísel objeví i ten váš. Dále se dočtete, jakým způsobem lze děti zbavit strachu, co dělat, když vaše ratolest krade a čtyři maminky se s námi podělily o své důvody, proč chtěly mít dítě.

Betynka 09/2009

Betynka 09/2009

V zářijovém čísle časopisu Betynka na vás čeká například speciál na téma očkování, článek o dulách - pomocnicích při porodu, nově se můžete začíst do příběhů z porodnic, které nám zasílají čtenářky a třeba se rozhodnete nám poslat i ten svůj, také vám poradíme, jak vyzrát na dětské šmajdání. Novinkou je příloha Betty - psychologie.

Betynka 8/2009

Betynka 8/2009

Do srpnového čísla jsme pro vás připravili speciál na téma neplodnost, obsahuje mimo jiné dva silné příběhy čekání na zázrak. Jak dopadly, se dočtete právě v Betynce. Nenechte si ujít ani dojímavý příběh maminky, která své druhé dítě přivedla na svět na chodníku. A maminka Martina sepsala své poznatky ohledně výchovy dvojčat. Zkrátka, máte se na co těšit!

Betynka 7/2009

Betynka 7/2009

V červencové Betynce se dočtete například, že je normální, pokud zkrátka nestíháte. Dozvíte se také, jak se rodí dvojčata a že používání bavlněných plen není složité. Váš poklad nechce na nočník? Nevadí, my vám poradím, jak na něj. Dali jsme také dohromady seznam, čím vybavit dítě na návštěvu u babičky a dědy. Váháte, jestli mít třetí dítě? Přečtěte si příběhy dvou rodin, kde se toho nebáli.

1234
Betynka na Facebooku