Zajděte si pro inspiraci na veletrh For Babies 2014

Novinky na trhu s dětským zbožím včetně ekologických doplňků německé značky Lässig již brzy v Praze Letňanech.

Sháníte kočárek, autosedačku, jídelní židličku anebo úplně jinou výbavu pro miminko? Širokou škálu dětských potřeb výrobci opět po roce představí na veletrhu FOR BABIES. V pořadí 5. veletrh potřeb pro děti a kojence proběhne v termínu 2. – 5. října 2014 ve veletržním areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Máte-li některý den čas, určitě se přijďte podívat, kromě desítek vystavovatelů je pro vás a vaše děti připraven zábavný doprovodný program. Souběžně probíhají také veletrhy FOR TOYS, FOR GAMES, MODEL HOBBY nebo 4FANS.

V Letňanech bude tradičně možné navštívit stánek společnosti Babypoint, s.r.o. Tento český výrobce, dovozce a prodejce dětského zboží představí vybrané reprezentanty skrze portfolio značek. Vyjma dětského zboží vlastních značek Babypoint a Newbuddy se lze těšit na oblíbené kočárky X-lander, maminkami oceněné například v anketě Česká máma. Letošní kolekce kočárků X-lander nově vychází z konceptu OUTDOOR a URBAN. Dále si budete moci vyzkoušet německé kočárky TFK, uzpůsobené pro aktivní rodiny, nebo elegantnější modely Navington. Mezi autosedačkami bezesporu zaujme nový norský model BeSafe iZi Kid i-Size, který splňuje požadavky zaváděné bezpečnostní normy i-Size (UN R 129). Autosedačka je uzpůsobená k instalaci proti směru jízdy až do 105 cm výšky dítěte, tedy přibližně 4 let věku. V širším měřítku budou na veletrhu FOR BABIES vystaveny také praktické designové a ekologické doplňky německé značky Lässig. Vyberete si zde tašku ke kočárku, dětský kufřík nebo třeba jídelní set. Sérii novinek doplní hřejivé fusaky do kočárku i auta, deka či praktický rukávník na kočár od českého výrobce Dita Tábor. Nejen výše zmíněné najdete v hale 2 - stánek 2A22.

Nudit se nebudou ani vaše děti. Organizátoři zajistili doprovodný program, který můžete navštívit na stáncích vystavovatelů i ve vstupní hale. Jak je uvedeno na www.for-babies.cz, připraveny jsou například dětské taneční a pěvecké soubory, pestré streetartové aktivity nebo koncert ženského vokálního kvarteta Yellow Sisters.

Veškeré informace o veletrhu najdete na www.for-babies.cz. Portfolio společnosti Babypoint si můžete prohlédnout na www.babypoint.eu.

Přidat příspěvek Nejnovější komentáře