Veselá trička ke Dni matek

Značka Little Rock Star vždycky pobaví, ať už obléká miminka do body s rockerskými nápisy nebo těhotné do triček s neméně vtipnými texty. Ke Dni matek připravila trička, která by maminky se smyslem pro humor mohly ocenit.
Majitelky české značky Little Rock Star vědí, po čem maminky touží a tím pádem dobře vědí, že každou maminku potěší ke Dni matek nějaký dárek. A také vědí, že české maminky mají smysl pro humor a to bez rozdílu věku. Proto připravily jako inspiraci pár drobností, na které si vaše maminky, partnerky nebo manželky druhou květnovou neděli tajně myslí. A pokud jste to vy, komu tenhle svátek náleží, pokud vy sama jste oslavovaná maminka, pak si můžete některý z níže uvedených dárků jednoduše přát a vaše děti nebo vaši partneři by vám vaše přání měli předem splnit.

1. Květina vždy potěší.

2. Triko „I matka je člověk".  Ženy rády dostávají „něco na sebe". V tomto příipadě navíc prokážete svou empatii, shovívavost a velkorysost.

Klepněte pro větší obrázek

3. Pokud je vaše matka učitelka, můžete zabodovat s tričkem „Miluju školu. Když je zavřená".

Klepněte pro větší obrázek

4. Jestliže má vaše maminka ráda hudbu, zejména tu tvrdší, určitě jí vyrazíte dech dárkem v podobě trička s nápisem MAMINKA, vyvedeným v designu metalové skupiny Metallica.

Klepněte pro větší obrázek

5. A máte-li matku anděla, můžete pro ni vybrat tričko „Little Rock Star" s křídly na zádech.

Klepněte pro větší obrázek

6. Každá žena ocení kabelku, maminky většinou potřebují kabelku větších rozměrů. Vyberte jim třeba tu s manuálem „Kdy je čas na kávu".

Klepněte pro větší obrázek

7. K tomu doporučujeme pár dortů a láhev vína.

Přidat příspěvek Nejnovější komentáře