Tipy pro hravou zahradu

Máte-li domek se zahradou, kde mohou děti pořádně řádit, pak byste s prvními teplými dny měli popřemýšlet, čím jejich hrátky ještě doplnit. Nechtělo by to třeba novou houpačku, bazének nebo skákací hrad?

Klepněte pro větší obrázekFotbalová branka potěší každého kluka, a co si budeme povídat, i jeho tátu. Na zahradu vám bohatě stačí jedna, do níž budou kluci trénovat své přesné střely.

Cena: 512 Kč

Klepněte pro větší obrázekPlastová houpačka Zelfia má několik nesporných výhod. Kromě toho, že je tvarovaná na dětský zadeček a díky zábraně i bezpečná, na rozdíl od dřevěných houpaček nepodléhá povětrnostním vlivům a děti si ani nemohou zadřít třísku.

Cena: 499 Kč

Klepněte pro větší obrázekPo vlastním malém domečku touží kluci i holky a jeho koupí jim uděláte obrovskou radost. Konečně budou mít na zahradě jen svůj vlastní koutek, kam dospělí nemůžou.

Cena: 8290 Kč

Klepněte pro větší obrázekOdrostlo-li vaše dítko kočárku a chce se samo rozjet do světa, pak mu pořiďte odrážedlo. Tohle je navíc s oblíbeným Krtečkem.

Cena: 1789 Kč

Klepněte pro větší obrázekK odrážedlu můžete přikoupit ještě roztomilý malý zvoneček, kterým dítě může varovat všechny neostražité chodce.

Cena: 179 Kč

Klepněte pro větší obrázekHraní s vodou děti milují, stačí jim jen trošku, a dokážou se s ní zabavit celý den. Vy se už jen musíte smířit s tím, že oblečení bude úplně mokré. Pro nejmenší stačí na zahradu i jen malý plastový bazének, který můžete použít i jako pískoviště.

Cena: 839 Kč

Klepněte pro větší obrázekJak ozvláštnit výlet, aby děti bavil a byl pro ně dobrodružstvím? Co takhle vzít s sebou malé vysílačky. Děti takovéhle špionské vychytávky náramně baví a vy je alespoň budete mít pod kontrolou. Stejně tak je s těmito vysílačkami můžete vyslat před dům a vy si v klidu doma můžete třeba číst. Děti budou na doslech.

Cena: 1264 Kč

Klepněte pro větší obrázekMít vlastní skákací hrad je snem každého mrňouska. Máte-li na zahradě dost místa, mohli byste jim tenhle sen letos splnit. Výběr skákadel je na trhu veliký.

Cena: 9290 Kč

Klepněte pro větší obrázekSekání trávy je náramně zajímavé a každé dítě by si to rádo vyzkoušelo. Jenže velká sekačka je těžká, tak co jim pořídit malou dětskou sekačku, s níž můžou tátovi nebo mámě při sekání pomáhat?

Cena: 229 Kč

Všechny zahradní hrací vychytávky najdete na www.alza.cz.

Přidat příspěvek Nejnovější komentáře