Křupavé pečivo a další dobroty jako od mistra pekaře!

Máte ráno chuť na křupavé čerstvé pečivo, ale přitom se vám nechce se vypravovat na nákup? Máme pro vás řešení.

Společnost Whirlpool vyvinula cenného spojence, který vám pomůže připravit křupavé pečivo pro tu nejlepší snídani. Tímto užitečným pomocníkem jsou nové multifunkční trouby Family Chef, s jejichž funkcí Bread Defrost připravíte chutné a křupavé pokrmy z mražených polotovarů.

Revoluce v rozmrazování pečiva
Nové multifunkční trouby vám přináší užitečnou novinku – speciální funkci Bread Defrost. Díky ní si můžete rychle pochutnat na rozmrazeném pečivu, které je stejně křupavé a lahodné, jako byste jej čerstvě upekli. Novinka, která kombinuje rychlost funkce Jet Defrost s exkluzivní technologií Crisp™ byla navržena tak, abyste dosáhli těch nejlepších výsledků s různým pečivem – od rohlíků po žemle. Křupavé pečivo si tak bez větší námahy a nákupu u pekaře můžete vychutnat i při nedělní snídani nebo stále oblíbenějším víkendovém brunchi.

Už žádné složité čištění
Náladu vám nezkazí ani čištění, které je u nové a vylepšené multifunkční trouby Family Chef skutečně snadné. Jedinečná kombinace speciální povrchové úpravy Microban zabraňuje růstu bakterií ve spárách a těžko dostupných místech. Omezuje tak i nepříjemné pachy. Vnitřní stěny jednoduše setřete houbou, a to bez nutnosti použití agresivních čisticích prostředků.

Čas jsou peníze
Pokročilé technologie multifunkčních trub Family Chef zaručují při pečení výsledky, které byste očekávali spíše od klasické trouby, zde navíc v překvapivě krátkém čase. Přípravu jídla lze ještě urychlit kombinací horkovzdušné funkce s mikrovlnným ohřevem. K dispozici je i speciální funkce Jet Preheat k předehřátí trouby na maximální teplotu za necelých 5 minut. Samozřejmostí je technologie 6. smysl, která sama stanoví optimální výkon a očekávaný čas přípravy požadovaného pokrmu.

Na designu záleží
Multifunkční trouby Family Chef jsou nejen užitečným kuchyňským pomocníkem, ale díky svému nápadnému designu se stylovou povrchovou úpravou a atraktivním zaobleným tvarům vyhoví moderním trendům a stanou se přirozenou součástí kuchyně. Zaujmou také velkým a snadno čitelným displejem.

FT 381 SL
Volně stojící multifunkční trouba Whirlpool FT 381 SL s vnitřním objemem 28 litrů patří do produktové řady Family Chef. Kromě funkcí Jet Start a Jet Defrost umožňuje využít i novinku Bread Defrost, která slouží k přípravě křupavých pokrmů z mražených polotovarů. Speciální funkce Jet Pre-heat zajišťuje rychlé předehřátí trouby na maximální teplotu za necelých 5 minut. Technologie Microban zaručuje ještě lepší úroveň hygienické čistoty. Doporučená maloobchodní cena je 6 790 Kč vč. DPH.

Klepněte pro větší obrázek

GT 286 IX
I přes menší vnitřní objem (25 litrů) patří volně stojící multifunkční trouba Whirlpool GT 286 IX z řady Family Chef v nerezovém provedení k hitům letošního podzimu. Její hlavní předností jsou funkce Bread Defrost nebo Jet Preheat. Moderní design Gusto potěší i náročnější zákazníky. Doporučená maloobchodní cena je 4 890 Kč vč. DPH.

Přidat příspěvek Nejnovější komentáře